Plaket imalatı sağlayan sektörün önde gelen firmasıyız. Kristal Plaket ve ahşap plaket ile ilgili de imalatlarımız son hız devam etmektedir. Plaket ve diğer ürünlerimize göz atmak için hemen tıklayın.

Yaka İsimliği

 

Yaka İsimliği İmalatı

Yaka isimliği imalatı firmamızın kendi imalatı olup uygun fiyat ve kaliteli bir üretim yapmaktayız. Ürünlerimiz kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Yaka isimliğini nerelerde kullanılır. Yaka isimliği mağazalar, şirketler ve tüm personellerin kullanması gereken bir üründür. Kıyafet üzerine iğneli veya mıknatıslı olarak isteğe göre üretilir. Üzerine istenilen baskı yapılır. Lazer kesim ile isteğe göre özel tasarım yaka isimliği çeşitleri yapılır. Toplu siparişleriniz de fiyat indirimi uygulanır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılır.

Yaka İsimliği Fiyatları

Yaka isimliği çeşitleri standart tasarımlar ve özel tasarım olarak yapılabilir. Yaka isimliği fiyatları ürüne göre ve miktara göre değişmektedir. Fiyat bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yaka İsimliği Nedir

Metali, alüminyum veya özel tasarımdan oluşan üzerine firmanın logosu baskılı personel isimliğidir. Firmaların çalışanlarına kullanması için yaptırdığı isimlik türüdür.