Kristal Plaket

 

Kristal Plaket İmalatı

Kristal plaket imalatı firmamızın kendi imalatıdır. Kristal plaket kurumsal ve kişiye özel olarak kullanılmaktadır. Kurumsal alanda firmalar çalışanlarına yıllık plaket taktimi yapmaktadır. Sitemiz üzerinden kristal plaket çeşitlerimizi inceleyip beğendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün, cam malzemenin makine yardımı ile işlenerek çeşitli şekillere getirilmesi ile üretilmektedir. Üzerine uv baskı teknolojisi ile, lazer kazıma, kumlama veya metal baskı üzeri basılıp kristal üzerine montajı yapılmaktadır. Uv baskı teknolojisi ile cam plaket üzerine renkli bir şekilde baskı yapılması mümkündür. Son zamanlarda kristal plaket hediye olarak da tercih edilmektedir. Sevdiklerine özel baskılı istenilen baskı yapılıp kadife kutusu içerisinde hediye edebilirsiniz. Kristal plaket fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Tabak plaket gerçek gümüş değildir. Metal gümüş rengi kaplama malzemeden üretilmiştir. Kaliteli gümüş kaplamadır. Solma ve paslanma yapmaz. Malzeme metal malzemeden üretilmiştir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tabak plaket oval tabak üzerine metal baskılı yapılan plaket ödül çeşididir. Tabak plaket gümüş rengi kaplama kadife kutu içerisinde taktim edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Kristal Plaket
Product Name
Kristal Plaket İmalatı
Price
50
Product Availability
Pre-Order Only