Kristal Plaket

 

 

Kristal Plaket İmalatı

Kristal plaket imalatı firmamızın kendi imalatıdır. Kristal plaket kurumsal ve kişiye özel olarak kullanılmaktadır. Kurumsal alanda firmalar çalışanlarına yıllık plaket taktimi yapmaktadır. Şirketlerin çalışanlara özel kıdem plaketi 5. yıl, 10. yıl, 15. yıl gibi üretimi yapılmaktadır. Sitemiz üzerinden kristal plaket çeşitlerimizi inceleyip beğendiğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürün, cam malzemenin makine yardımı ile işlenerek çeşitli şekillere getirilmesi ile üretilmektedir. Üzerine uv baskı teknolojisi ile, lazer kazıma, kumlama veya metal baskı üzeri basılıp kristal üzerine montajı yapılmaktadır. Uv baskı teknolojisi ile cam plaket üzerine renkli bir şekilde baskı yapılması mümkündür. Son zamanlarda kristal plaket hediye olarak da tercih edilmektedir. Sevdiklerine özel baskılı istenilen baskı yapılıp kadife kutusu içerisinde hediye edebilirsiniz. Kristal plaket fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Kristal Plaket Fiyatları

Cam plaket fiyatları ürün çeşitlerine göre adetlere göre fiyatları belirlenmektedir. Kristal plaket fiyatları için ürün görseli ile fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Cam Plaket İmalatı

Kristal Plaket Fiyatları seçilen ürüne ve adetlere göre değişkenlik göstermektedir. Kristal plaket fiyatları firmamızda uygun fiyatlara satışı yapılmaktadır. İmalatçı firma olmamızın avantajını sunmaktayız. Kristal plaket fiyatlarımız için istenilen ürün ve miktarla fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kristal Plaket Nedir?

Kristal Plaket ham cam malzemenin makine ve el işçiliği ile çeşitli şekillere oluşturularak cam plaket haline getirilir. Ödül şeklini aldıktan sonra üzerine istenilen baskı seçeneği firmamızda yapılmaktadır.