Plaket imalatı sağlayan sektörün önde gelen firmasıyız. Kristal Plaket ve ahşap plaket ile ilgili de imalatlarımız son hız devam etmektedir. Plaket ve diğer ürünlerimize göz atmak için hemen tıklayın.

Plaket Yazıları

– Kurumumuzda beraber çalıştığımız dönemde, arkadaşlarınıza göstermiş olduğunuz olumlu yaklaşım ve katkılarınıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.

-Kurumumuzda yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

– Başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor iş hayatınızın sonunda hizmetlerinize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantınızda sağlık ve esenlikler diliyoruz.

– Kuruluşumuzda geçen hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda sağlık ve mutluluklar dileriz.

– Şirketimize geçen hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.

– İstanbul Emniyet Müdürlüğünde başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlar, emeklilik yaşantınızda sağlık ve esenlikler dileriz.

– Yapmış olduğunuz değerli hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dileriz.

– Göreviniz süresince kurumumuza vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.

– 25 yıllık hizmet süresi boyunca uyumlu ve özverili çalışmaları ile örnek olan Sayın Rasim KILIÇ’aemeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.

Teşekkür Plaket Yazıları

Plaketlerde yazılması gereken teşekkür plaket yazılarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kişiye teşekkür plaket seçeneklerinde ürünler bölümünü inceleyebilirsiniz.

plaket yazilari
Plaket Yazıları