Plaket Fiyatları

Plaket Fiyatları

Firmamız Akdeniz Reklam olarak plaket fiyatlarında 40 ₺’den başlayan fiyatlara kampanyalı plaket çeşitleriniz sunmaktadır. Türkiye’nin her yerine plaket gönderimi yapmaktayız. Okullar, dernekler, firmalar için ve tüm organizasyonlar için plaket üretimi yapılmaktadır. Plaketler’imiz albüm plaket, ahşaplı plaket çeşitleri olarak üretilmektedir. Üzerine istenilen çalışma görseli basılmaktadır. Metal üzeri baskı yapıldıktan sonra kadife üzeri veya ahşap üzeri montajlanır. Kadife kutu seçeneklerinde kırmızı, lacivert olarak isteğe göre sunulmaktadır. Plaket fiyatlarımızı inceleyip beğendiğiniz ürün hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Plaket Siparişi

Sitemiz üzerinden yaptırmak istediğiniz plaket modelini seçip ürüne göre ve adet olarak fiyat verilir. Plaket siparişlerinizi anlaşmalı kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Plaket Çeşitleri

Plaket kullanım alanları geniştir. Plaket çeşitleri üretime göre değişmektedir. Plaketler genelde el işçiliği ile üretilmektedir. Plaket çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Albüm Plaket
  • Cam Plaket
  • Tabak Plaket
  • Ahşap Plaket